0 800 307 555
0 800 307 555

Apple відправить до списку застарілих популярну версію iPhone


Apple відправить до списку застарілих популярну версію iPhone

Компанія Apple вирішила відправити в список вінтажної (застарілої) техніки знакову модель iPhone, яка і донині користується популярністю в Україні. Станеться це вже 31 грудня 2021 року.

Про це повідомляє тематичний ресурс MacRumors, зіславшись на власні джерела в компанії. Мова йде про iPhone 6 Plus – перший яблучний “лопатофон”. Історія великих iPhone почалася саме з нього.

iPhone 6 і iPhone 6 Plus були випущені одночасно у вересні 2014 року. Перший мав діагональ 4,7 дюйма, а другий – 5,5 дюйма. Ці пристрої стали знаковими відразу з кількох причин, визначивши новий дизайн з округленими гранями, який проіснував аж до iPhone 11.

Крім того, iPhone 6 Plus став першим в історії Apple по-справжньому великим айфоном – після смерті Джобса це був перший “яблучний” реверанс у бік трендів збільшення діагоналі.

До слова, додавання пристрою в список вінтажної техніки означає, що запчастини для нього більше не будуть випускатися, а тому з ремонтом незабаром можуть виникнути проблеми.

Варто зазначити, що вінтажним став тільки iPhone 6 Plus. Його виробництво завершилося в 2016 році – тобто, стукнуло рівно п’ять років. Що стосується стандартного iPhone 6, то він “пішов на спокій” двома роками пізніше – а значить, в цей список він потрапить не раніше 2023.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua