0 800 307 555
0 800 307 555

В Україну повернувся відомий китайський бренд (фото)


В Україну повернувся відомий китайський бренд (фото)

Через трохи менше ніж десять років в нашій країні знову будуть продавати автомобілі Geely. Старт продажів розпочнеться з двох моделей кросоверів.

Тепер компанія Geely Automobile International Corporation не просто чергові вискочки з Піднебесної, а один зі світових лідерів. І якщо раніше їх представляла компанія АІС, то тепер вони знайшли більш надійного і великого партнера, який міцно стоїть на ногах.

Корпорація «УкраАВТО» оголосила про підписання «Угоди про дистрибуцію та сервісну підтримку автомобілів Geely на території України». Старт продажів автомобілів бренду намічений на наступний рік.

Новий Шлях прокладатимуть кросовери Geely Atlas Pro і Geely Coolray. Це два SUV середнього і компактного сегмента. Поки що точно не відомо, які саме агрегати будуть встановлені під капотом, але відомо, що Atlas Pro має м’яку гібридну установку поряд із бензиновим мотором. У свою чергу Geely Coolray оснащується трициліндровим бензиновим двигуном об’ємом 1,5 літра.

Імовірно, автомобілі будуть мати пристойні комплектації і пропонувати багато технологічних переваг. Тим більше, що в збірці салонів компанія зробила потужний ривок вперед за рахунок співпраці з європейськими брендами.

Варто відзначити, що про складання автомобілів в Україні поки що не йдеться. «УкрАВТО» буде тільки офіційним дистриб’ютором автомобілів.

Хочете купити нове авто, але не вистачає коштів? Зручний сервіс від Finance.ua допоможе обрати персональний кредит. Аналізуємо ваші вимоги щодо кредитних продуктів і пропонуємо найкращі варіанти:

Порівняти і замовити кредит

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua