0 800 307 555
0 800 307 555

Vivo запатентувала гнучкий смартфон із проекційною клавіатурою


Vivo запатентувала гнучкий смартфон із проекційною клавіатурою

Компанія зареєструвала патент, що описує оригінальну конструкцію смартфона з гнучким дисплеєм. Особливостей у новинки відразу дві: можливість складати екран по двох лініях, а також вбудований проекційний модуль для відображення віртуальної клавіатури прямо на столі користувача.

Дизайнери видання LetsGoDigital, керуючись патентною документацією, створили кілька реалістичних рендерів і 3D-візуалізацію пристрою. Концептуальний гаджет vivo можна скласти відразу в двох точках, що дозволяє значно розширити сценарії його використання. Крім того, в описі пристрою вказано, що конструкція його шарніра має високу довговічність.


Зображення: LetsGoDigital

На вузьких рамках смартфона розміщені камери, а також датчики і спеціальний проекційний модуль. З його допомогою на будь-якій плоскій поверхні відображається віртуальна клавіатура, використовуючи яку, власник гаджета може істотно прискорити набір тексту в порівнянні з маленькими екранними кнопками.


Зображення: LetsGoDigital

Зараз продемонстрований на зображеннях гаджет являє собою лише концепцію. Чи планує vivo випустити подібний пристрій, не відомо, але раніше представники компанії підтвердили, що працюють над своїм першим гнучким серійним смартфоном.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua