0 800 307 555
0 800 307 555

Twitter видалятиме фото та відео, опубліковані без дозволу зображених на них людей


Twitter видалятиме фото та відео, опубліковані без дозволу зображених на них людей

Соціальна мережа Twitter буде видаляти фотографії та відеозаписи, якщо отримає повідомлення, що вони були опубліковані без згоди зображеної на них людини.

Про таке нововведення компанія повідомила у своєму блозі.

«Це оновлення дозволить нам вживати заходів щодо медіафайлів, які публікуються без явного образливого змісту, якщо вони розміщені без згоди зображеної особи”, – йдеться в повідомленні.

Адміністрація Twitter пояснила, що розміщення особистих зображень або відео може порушити конфіденційність особистості і завдати емоційної або фізичної шкоди. Там зазначили, що зловживання особистими медіафайлами може торкнутися кожного, але особливо від цього можуть постраждати жінки, активісти, дисиденти та представники меншин.

У компанії запевнили, що це нововведення не буде поширюватися на фото і відео з супровідними твітами, в яких фігурують громадські діячі або окремі особи, якщо повідомлення опубліковано в суспільних інтересах або підвищує цінність публічного обговорення.

Водночас у разі поширення особистих зображень громадських діячів або осіб, які беруть участь у публічних обговореннях, для залякування або переслідування, вміст також буде видалятися.

«Ми визнаємо, що є випадки, коли власники облікових записів можуть ділитися зображеннями або відео з людьми, щоб допомогти комусь, хто потрапив у кризову ситуацію, наприклад, після насильницької події або події, що заслуговує на увагу через суспільний інтерес, то їх цінність може переважити ризики для безпеки людини. Ми завжди будемо намагатися оцінити контекст, в якому поширюється контент, і в таких випадках можемо дозволити залишити зображення або відео в соцмережі», – заявили в Twitter.

Для того щоб Twitter видалив зображення або відео, опубліковані без дозволу, людина, зображена на цих фото або відео, повинна відправити в компанію відповідний звіт.

Ці правила почали діяти з 30 листопада по всьому світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua