0 800 307 555
0 800 307 555

Переможець розіграшу «Транзач на флагман» отримав приз


Євген із селища Докучаєвське Харківського району став черговим переможцем акції «Транзач на флагман», де серед клієнтів АТ «Мегабанк» спільно з todobank розігрує п’ять смартфонів iPhone 13 256 GB.

Євген вирішив приєднатися до todobank більше півроку тому, коли дізнався про зручний та простий спосіб оплати комунальних платежів, що пропонує мобільний додаток.

Раніше, аби заплатити за комуналку, я витрачав багато часу, адже вистоював у чергах. Із мобільним додатком це робити дуже просто, – розповів Євген.

Нагадаємо, у додатку todobank клієнт може не тільки сплатити за комунальні платежі, але й передати показання лічильників. Крім цього, користувач отримує 1% кешбеку на рахунок.

Нагадаємо, згідно з умовами акції «Транзач на флагман», власники карток megabank / todobank мають розраховуватися за свої покупки за допомогою ApplePay.

Якщо учасник зробить не менше 10 транзакцій в тиждень і окремий платіж за кожною транзакцією складе 50 гривень і більше, – він автоматично бере участь у розіграші смартфонів.

Розіграш триватиме до 5 грудня.

Бери участь та вигравай флагман!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Мегабанк
Опитування
В Контексті Finance.ua