0 800 307 555
0 800 307 555

OnePlus розповіла про покращення камер у своїх смартфонах


OnePlus розповіла про покращення камер у своїх смартфонах

Топ-менеджер OnePlus дав інтерв’ю виданню Indo-Asian News Service, в якому прокоментував нещодавно знятий на OnePlus 9 Pro фільм. Він також розповів про плани щодо майбутніх пристроїв і подальше партнерство з компанією Hasselblad.

Сяохуа Чен, голова відділу OnePlus, що відповідає за камери, розповів в інтерв’ю, що зараз компанія в основному зосереджена на підвищенні якості зйомки своїх смартфонів. Досягатися це буде шляхом інвестицій і стратегічного партнерства.

Він також розповів, що трирічна співпраця зі шведським виробником середньоформатних фотоапаратів Hasselblad, в рамках якої OnePlus інвестувала 150 мільйонів доларів у поліпшення своїх камер, буде проходити в кілька етапів. Спершу вони зосередилися на налаштуванні передачі кольору і калібруванні сенсора, що вже було реалізовано в OnePlus 9 і OnePlus 9 Pro. Надалі Hasselblad допомагатиме OnePlus в розробці лінз і оптики для майбутніх флагманських смартфонів компанії.

За наявною інформацією, новий OnePlus 10 Pro буде представлений в Китаї в кінці січня або на початку лютого наступного року, а світову прем’єру заплановано на квітень. Інсайдери вже повідомили докладні характеристики смартфона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua