0 800 307 555
0 800 307 555

40-річний інженер став першою людиною у світі, якій встановили надрукований на 3D-принтері протез ока


40-річний інженер став першою людиною у світі, якій встановили надрукований на 3D-принтері протез ока

40-річний інженер, який мешкає в Лондоні, став першою людиною в світі, якій встановили надрукований на 3D-принтері протез ока. Такий протез має дуже реалістичний вигляд, а процес його виготовлення займає набагато менше часу, ніж звичайна технологія виробництва.

Про перший протез ока, надрукований на 3D-принтері, повідомляє Moorfields Eye Hospital (офтальмологічна лікарня Мурфілдса).

Унікальний протез ока чоловіку встановили вчора, 25 листопада. Інженер став першою людиною, якій пощастило отримати такий протез, надрукований на 3D-принтері.

Протез удався максимально реалістичним, на відміну від акрилового. Завдяки сучасним технологіям фахівці змогли передати навіть глибину зіниці. Чоловік, який отримав протез, невимовно радий такій можливості. Він зізнається, що потребував штучного ока з 20 років, весь цей час він дуже соромився своєї зовнішності.

За словами інженера, він з сумом дивився на себе в дзеркало, але тепер протез подарував йому впевненість у собі. Щасливий пацієнт зазначив, що надруковане на 3D-принтері око виглядає «фантастично».

На відміну від традиційних методів виготовлення протезів ока, для друку протеза на 3D-принтері необхідне сканування ока замість інвазивного зліпка очниці. Останній варіант досить складний, особливо тяжко робити зліпки дітям. Іноді доводиться навіть використовувати наркоз, бо багато маленьких пацієнтів дуже бояться подібної процедури. Тепер же, за допомогою 3D-друку, навіть діти зможуть отримувати протези очей без жодних проблем.

«Нас надихають можливості цього повністю цифрового протеза ока», — сказав професор Мандіп Сагу, офтальмолог-консультант в офтальмологічній лікарні Мурфілдса.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua