0 800 307 555
0 800 307 555

Що станеться з доларом наприкінці 2022 року: прогноз JPMorgan


Що станеться з доларом наприкінці 2022 року: прогноз JPMorgan

До кінця 2022 року долар в парах з основними валютами зміцниться, в той час як курси євро, юаня, єни і мексиканського песо знизяться. Такий прогноз днями озвучили аналітики JPMorgan, передає Banker.ua з посиланням на матеріали ProFinance.

На думку експертів JPMorgan, головною темою для торгівлі в наступному році будуть розбіжності стратегій грошово-кредитної політики світових центробанків: регулятори йдуть різними шляхами і переслідують різні цілі.

Читайте також: Morgan Stanley прогнозує помітне зміцнення гривні

Аналітики відзначають, що майбутнє підвищення ставок ФРС США свідчить про перехід до заключної фази середнього циклу, коли американська валюта отримує найбільшу вигоду.

Так, враховуючи попередній досвід, експерти JPMorgan ставлять на те, що долар, у міру наближення першого підвищення, буде випереджати низькодохідні валюти. Якщо ж Федрезерв почне підвищення раніше передбачуваного терміну або ж буде робити це більш агресивно, ніж прогнозується зараз, «американець» почне зміцнюватися навіть в парах з високоприбутковими валютами.

Читайте також: JPMorgan поліпшив прогноз курсу гривні

Вранці в середу індекс долара зріс до 96,51 пункту, додавши символічні 0,02%: в парі з євро американська валюта зміцнилася до 1,1244 EUR/USD, тоді як до ієни 24 листопада подешевшала до позначки 114,98.

Увага учасників ринку сьогодні прикута до майбутньої публікації остаточної оцінки індексу споживчих настроїв у Штатах, а також даних про ВВП США в III кварталі, продажі нових будинків, доходи і витрати американців у жовтні.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua