0 800 307 555
0 800 307 555

OnePlus запатентувала смартфон, що складається втричі


OnePlus запатентувала смартфон, що складається втричі

Хоча глава OnePlus Піт Лау в минулому критикував складані смартфони за їхні недоліки, в компанії все ж працюють над такими пристроями. Принаймні придумують, який вони можуть мати вигляд і як їх зробити.

Це перший з відомих патентів OnePlus на складаний смартфон: в ньому описується пристрій, що складається з трьох частин і здатний згинатися відразу в двох місцях. Цікаво, що одна з секцій значно товща від двох інших. Ймовірно, саме в ній повинні знаходитися акумулятор, камери та інша електроніка.

У складеному вигляді гаджет нагадує звичайний смартфон, а ось в повністю розкладеному вийде широкоформатний планшет. Примітно, що конструкція передбачає і інші способи використання. Наприклад, склавши одну частину під іншу, можна отримати невеликий планшет з однаковою товщиною по всій площі (крім шарніра, що виступає).


Зображення: LetsGoDigital

Є також можливість скласти його у вигляді трикутника, щоб пристроєм користувалися відразу дві людини або щоб його можна було без підставки покласти на стіл для перегляду відео. OnePlus також описує застосування магнітів, які фіксують гаджет в тому чи іншому положенні.


Зображення: LetsGoDigital

Малоймовірно, що OnePlus випустить найближчим часом подібний гаджет, але патент показує, що компанія все ж зацікавлена в складаному форм-факторі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua