0 800 307 555
0 800 307 555

Huawei випустила серію портативних електростанцій для побутової техніки


Huawei випустила серію портативних електростанцій для побутової техніки

Асортимент техніки Huawei поповнила серія переносних акумуляторів iSitePower-M Mini для підключення приладів з робочою напругою 220 вольт. Новинки можуть працювати як в приміщенні, так і на вулиці, і підтримують відразу кілька способів «дозаправки» вбудованих акумуляторів.

У лінійку iSitePower-M Mini входять дві моделі з батареями на 500 і 1000 Втч. Їх можна використовувати для автономного живлення мультиварок, електричних вентиляторів, кавоварок та інших малопотужних побутових пристроїв. Новинки отримали корпус з алюмінієвого сплаву, він заодно виконує роль радіатора для пасивного охолодження.

Набір конекторів портативних електростанцій включає дві розетки з вихідною напругою 220 вольт, а також порт USB Type-C з підтримкою технології PowerDelivery 3.0 і максимальною потужністю до 60 Вт. Залишок заряду АКБ і інші параметри можна відстежувати на вбудованому РК-дисплеї.

Заряджати батареї новинок можна від побутової електромережі, автомобіля або сонячних панелей. Заявлений час повної “заправки” моделей з АКБ на 500 і 1000 Вт/год становить 3 і 4,5 години відповідно. Гаджет отримав кілька ступенів захисту, в тому числі від короткого замикання і перенапруги. Huawei відзначає, що перед серійним виробництвом обидва пристрої пройшли понад 100 різних тестів.

Вартість iSitePower-M Mini на 500 Вт/год в Китаї становить $384. Модель з акумулятором на 1000 Вт/год обійдеться покупцям в $665.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua