0 800 307 555
0 800 307 555

Названо найкращі напрямки для подорожей у 2022 році (інфографіка)


Названо найкращі напрямки для подорожей у 2022 році (інфографіка)

Finance.ua як портал, який піклується про ваші фінанси, дізнався від Lonely Planet про найцікавіші подорожі для відпочинку в 2022 році.

Lonely Planet, яка є одним з перших офіційних видавництв, що спеціалізувалися на випуску путівників для небагатих туристів, після року перерви опублікувала список кращих напрямків для подорожей.

У рейтингу можна побачити і країни, і регіони, і міста, куди журнал рекомендував вирушити в 2022 році.

«Звичайно, ми живемо в складному туристичному середовищі. Оскільки глобальна пандемія продовжує впливати на місця по всьому світу, ми докладаємо всіх зусиль, щоб збалансувати подорожі та безпеку. Таким чином, наш список на 2022 рік, який наведено нижче повністю, являє собою як список бажань на майбутнє, так і список для відвідування на даний момент», — сказано у зверненні компанії.

Довідка Finance.ua:

  • МЗС роз’яснило умови в’їзду для українських туристів в різні країни Європи. Тепер для перетину кордону європейських країн з туристичною метою, крім стандартних документів, українцям необхідно надати COVID-сертифікат, негативні результати тесту на коронавірус або сертифікат про одужання. Карта за посиланням

Рейтинг кредитних карток для подорожей. З якою кредиткою краще їхати за кордон?

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua