0 800 307 555
0 800 307 555

Сертифікація «Північного потоку-2» може затягнутися до весни 2022 року — радник Держдепу


Сертифікація «Північного потоку-2» може затягнутися до весни 2022 року — радник Держдепу

Радник Державного департаменту США з енергетичної безпеки Амос Хохштайн заявив, що сертифікація газопроводу «Північний потік-2» може затягнутися до весни 2022 року.

Про це пише Reuters.

За його словами, схвалення Німеччиною і Європейською комісією «Північного потоку-2», швидше за все, затягнеться до березня. Тому, якщо Росія заявляє, що може швидко збільшити потік газу через «Північний потік-2», вона повинна зробити це зараз через існуючі трубопроводи.

«Ви не можете мати і те, і інше», — зазначив Хохштейн.

Також він заявив, що Володимир Путін наближається до використання природного газу в якості політичного інструменту.

«Я думаю, що ми наближаємося до цієї межі, якщо у Росії дійсно є газ для поставок, а вона вважає за краще не робити цього, і це відбудеться тільки в тому випадку, якщо Європа погодиться з іншими вимогами, які абсолютно не пов’язані», — сказав Хохштейн.

Довідка Finance.ua:

  • проектом «Північний потік-2» (Nord Stream 2) передбачено будівництво і робота двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Газопровід проходить в обхід України;
  • 21 липня 2021 року США і Німеччина досягли угоди по «Північному потоку-2»;
  • 10 вересня в Росії заявили про закінчення будівництва газопроводу «Північний потік-2»;
  • 4 жовтня компанії Nord Stream 2 A. G, яка є оператором газопроводу, заявила про початок заповнення газом першої нитки газопроводу. Станом на 18 жовтня перша нитка газопроводу «Північний потік-2» заповнена технічним газом.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua