0 800 307 555
0 800 307 555

Google знизила комісію для додатків з підписками з Play Маркет


Google знизила комісію для додатків з підписками з Play Маркет

З посиленням тиску з боку регулюючих органів на магазин додатків Play Маркет, компанія Google змушена вносити зміни в структуру свого бізнесу.

Цього разу було оголошено про зниження комісії до 15 % для додатків з підписками. Крім того, для додатків з електронними книгами і сервісів потокового відтворення музики сервісний збір знизиться до 10 %.

Зниження сервісного збору для електронних книг і додатків потокового відтворення музики Google пояснює тим, що більша частина виручки таких сервісів йде самим творцям контенту, а не додатку і його власникам. На думку джерела, Google прийняла рішення про зниження сервісного збору під тиском регуляторів і громадськості. Розробникам рекомендується ознайомитися з правилами програми і залишити заявку на зміну правил взаємодії з платформою Play Маркет.

Що стосується додатків з підписками, то до анонсованих змін розмір сервісного збору в перший рік становив 30 , після чого знижувався до 15 %. Тепер же комісія в розмірі 15 буде стягуватися з першого року, що, ймовірно, підштовхне розробників до переходу від одноразових платежів до надання послуг з передплати. Раніше Google скоротила до 15% сервісний збір, яким обкладається перший мільйон доларів, зароблений протягом року.

Представили Google утримуються від коментарів щодо причин зміни правил, що діють в Play Маркет. На думку джерела, таке рішення може бути зумовлене посиленням тиском з боку регулюючих органів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua