0 800 307 555
0 800 307 555

Tesla втратила на інвестиціях в Bitcoin більше ніж 50 млн доларів


Tesla втратила на інвестиціях в Bitcoin більше ніж 50 млн доларів

Чисті збитки, згідно з фінансовою звітністю, поданою компанією Tesla за підсумками третього кварталу, перевищили 50 млн доларів.

Незважаючи на стрімке зростання цін на першу криптовалюту, Tesla відзвітувала про свою фінансову діяльність в публічному звіті, де зазначено, що за підсумками третього кварталу збитки від купівлі токена BTC перевищили $51 млн.

Нагадаємо, цей інституційний гравець в лютому вклав $1,5 млрд в покупку BTC, пізніше частина монет була продана з прибутком понад $100 млн. За інформацією з сервісу BitcoinTreasuries, зараз у Тесла загальних накопичень в BTC на суму $2,8 млрд за актуальним курсом.

Читайте також: У JPMorgan назвали причину різкого зростання курсу Bitcoin

Примітно, що саме зараз Tesla демонструє збиток на тлі оновлення Ath по BTC ($66 800). Як пише incrypted.net, пояснити це можна лише продажем монет в період істотного падіння ціни, наприклад, в червні, коли локальний мінімум був встановлений в діапазоні $29,8-29 тис.

Зараз спостерігається зростання BTC на 63% від червневого мінімуму. Видання зазначає, що якби Tesla більш грамотно розпоряджалася BTС, ця компанія могла б подвоїти свої вкладення. Вимоги податкової служби США зобов’язують інформувати інвесторів про отримання збитків кожен квартал.


Скріншот зі звіту компанії за третій квартал

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua