0 800 307 555
0 800 307 555

Інвестори назвали перевагу криптовалюти над золотом


Інвестори назвали перевагу криптовалюти над золотом

Американський мільярдер-інвестор Пол Тюдор Джонс заявив, що криптовалюта є кращим засобом захисту від інфляції, ніж золото.

«Криптовалюти явно виграють гонку проти золота. Вони можуть бути дуже хорошою страховкою від інфляції. Для мене вони краще золота», – зазначив інвестор.

У той час, як золото втратило 8% за останні 12 місяців у порівнянні з річним приростом BTC в 437%.

На думку американського мільярдера Марка Кьюбана, криптовалюти перейняли багато якостей золота. Сам же дорогоцінний метал «мертвий» в якості активу та засобу заощадження.

Інвестори часто бачать в золоті спосіб захиститися від інфляційних ризиків, проте дорогоцінний метал не виправдовує їхніх надій.

«Немає ніяких гарантій, що в разі сплеску інфляції золото також принесе дохід вище середнього», – пояснює стратег Morningstar Емі Арнотт.

До речі, більше оперативних новин про розвиток ринку криптовалют читайте у нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь, аби завжди бути в курсі! 🤫

Нагадаємо, 21 жовтня 2021 року вартість BTC встановила історичний рекорд, досягнувши значення в 66 974,77 доларів.

Однак, є думка, що це далеко не межа, і вже до кінця 2021 вартість BTC може злетіти до 80 тисяч або навіть до 100 тисяч доларів.

Експерти зазначають, що основним драйвером такого різкого стрибка курсу став запуск першого біржового інвестфонду (ETF) на BTC ProShares Bitcoin Strategy ETF і очікування найближчого перетворення найбільшого в світі Bitcoin-фонду Grayscale Bitcoin Trust в ETF.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua