0 800 307 555
0 800 307 555

monobank запускає віртуальну SIM-картку від lifecell


monobank запускає віртуальну SIM-картку від lifecell

monobank запускає в своєму додатку e-Sim від lifecell. Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський у телеграм-каналі, пише Мінфін.

Гороховський анонсував співпрацю monobank з мобільним оператором lifecell. Він заявив, що е-sim в додатку monobank вже тестують деякі користувачі, а всім іншим доступ буде наступного тижня.

За допомогою e-sim всі користувачі зможуть користуватися відразу двома SIM-картками: фізичною і віртуальною.

Що таке e-Sim і як працює. e-Sim – це вбудована SIM-картка. Для її використання не потрібен слот, як для фізичних карток. Також можна додавати два або більше номерів, навіть якщо ваш телефон підтримує тільки одну SIM-картку. Просто потрібно буде щоразу вибирати, якою карткою користуватися. Залежно від установок виробника один телефон може підтримувати до 10 номерів.

Віртуальну картку можна пошкодити або втратити, тому дані знаходяться в більшій безпеці.

Переваги для користувачів. За словами Гороховського, користувачі зможуть купувати віртуальні SIM-картки прямо в додатку monobank.

Він зазначив, що картка буде коштувати 150 грн, але monobank їх поверне в якості кешбеку. А ще на картці буде 150 грн, щоб оплатити обраний тариф. Виходить, що користувач отримує картку абсолютно безкоштовно.

“Крім випадкового номера ви можете вибрати хороший запропонований номер або підібрати відповідний в конструкторі”, – написав Гороховський.

Крім того, користувачі зможуть переглядати баланс рахунку, змінювати тарифи і встановлювати автопоповнення.

6 налаштувань безпеки картки monobank, про які ви могли не знати

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua