603
Монастирський прокоментував справу Дельта Банку
— Кримінал
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський у своєму Facebook заявив, що підозра у розтраті 1 млрд гривень, про яку повідомили колишньому власнику Дельта Банку, не буде останньою у справі.
«Упевнений, що це не остання підозра як у справі Дельта Банку, так і в інших справах, де окремі банкіри цинічно грабували своїх вкладників», — наголосив глава МВС.
11 жовтня правоохоронці повідомили про підозру одному з власників Дельта Банку. Йому інкримінують розтрату коштів та майна банку на понад 1 млрд гривень.
Наразі суд арештував активи власника банку на 790 млн гривень. Зокрема, накладено арешт на 200 земельних ділянок у Київській, Чернігівській та Івано-Франківській областях, а також на 1 млн доларів з рахунку голови Ради директорів Дельта Банку.
Згодом правоохоронці повідомили про підозру ще чотирьом топ-менеджерам Дельта Банку.
За даними відомства, підозри вручили після проведення 14 синхронних обшуків, які проходили за місцями проживання причетних службових осіб.
За матеріалами:
Поділитися новиною
Також за темою
Килим з сотні тисяч доларів і ювелірка: викрито незаконне оформленне інвалідності (фото)
Командир взводу продав техніку, яка мала захищати небо Київщини
Повернуто до бюджету 28 млн грн за ухилення від податків
Керівництво енергокомпанії підозрюють у розтраті 68 млн грн
Земельна афера на понад 22 млн грн: у Києві судитимуть учасників
Через «дропів» в Україні провели операції на 30 млрд грн
