0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft представила перо з тактильним зворотним зв'язком


Microsoft представила перо з тактильним зворотним зв'язком

Корпорація Microsoft анонсувала стилус Surface Slim Pen 2, призначений для використання з пристроями сімейства Surface. Особливість новинки полягає в підтримці тактильного зворотного зв’язку.

Перо отримало спеціалізований чіп Microsoft G6. Стверджується, що воно забезпечує більш реалістичні відчуття від малювання і рукописного введення тексту, порівнянні з листом на звичайному папері.

Підтримується бездротовий зв’язок Bluetooth 5.0. Стилус дозволяє розпізнавати 4096 рівнів сили натискання. Передбачені бічна і верхня кнопки для виконання тих чи інших дій.

Тактильний зворотний зв’язок доступний на пристроях Surface Pro 8 та Surface Laptop Studio. Вона діє в таких додатках, як Microsoft Word, Microsoft Journal, Microsoft Whiteboard, Microsoft PowerPoint, Adobe Fresco, Sketchable, LiquidText і Shapr3D.


Фото: Microsoft

Використовувати стилус (без зворотного зв’язку) також можна з Surface Pro 3, Surface Pro X, Surface Duo 1/2, Surface Go 1/2/3, Surface Hub 2s, Surface Laptop 1/2/3/4, Surface Studio 1/2, Surface Book 1/2/3 та іншими гаджетами з підтримкою MPP.

Перо може працювати на одній підзарядці до 15 годин. Розміри – 136,8 × 11,3 × 6,3 мм, вага – 13 г. Новинка вже доступна для замовлення за орієнтовною ціною 130 доларів США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua