0 800 307 555
0 800 307 555

«Нафтогаз» озвучив ціну газу для населення до кінця опалювального сезону


«Нафтогаз» озвучив ціну газу для населення до кінця опалювального сезону

У НАК «Нафтогаз» обіцяють зберегти діючу ціну на газ для населення до кінця опалювального сезону, незважаючи на рекордне зростання цін на газ в Європі.

За словами директора по інтегрованим комунікаціям «Нафтогазу» Максима Белявського, для населення ціна газу складе 7 гривень 96 копійок, а для виробників тепла та гарячої води — 7,42 гривні.

«Будь-яка інформація, пов’язана з тим, що буде змінюватися ціна на газ, тарифи на опалення або гарячу воду — помилкова і націлена на дестабілізацію ситуації в суспільстві. Що стосується ціни газу для тепловиробників, якою скористалися вже більше 50% всіх виробників тепла та гарячої води, то ця ціна не перевищує середньозважену вартість газу, яка вже врахована в тарифах», — заявив Белявський.

За його словами, багато виробників попереджають, що їм доведеться збільшувати платіжки.

Чи можуть у вас забрати житло за борги? 🔎

Белявський нагадав, що в минулому році «Нафтогаз» поставляв газ для виробників за ціною від 4,50 до 5 гривень. При цьому ціна газу в структурі тарифу у більшості виробників була від 8 гривень.

Він додав, що в Україні є 18 млрд кубометрів газу, з них приблизно 14,2 млрд потрібно на опалювальний сезон, який триватиме з жовтня 2021 по березень 2022 року.

Довідка Finance.ua:

  • за даними Держстату, в Україні тарифи на газ за рік зросли на 96,1%;
  • Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг повідомила, що набув чинності закон про зміни в процедурі приєднання до електричних мереж. Документ забороняє відключати користувачів від світла за борги у «червоних» зонах карантину;
  • борги споживачів за житлово-комунальні послуги є одним із чинників, який дуже ускладнює фінансовий стан підприємств комунального господарства. При цьому найбільші борги має саме населення.

До речі, в телеграм-каналі Finance_ukr ми часто публікуємо лайфхаки, як заощаджувати на сплаті комунальних послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua