0 800 307 555
0 800 307 555

Представлено компактний кросовер Citroen C3 (фото)


Finance.ua як сайт, який дбає про ваші гаманці і показує техноновинки, дізнався подробиці про вихід нового кросовера Citroen C3.

Новий C3 – перша модель у сімействі з трьох автомобілів, орієнтованих на міжнародний ринок, розроблених і вироблених в Індії та Південній Америці, які будуть продаватися в цих двох регіонах протягом наступних трьох років.

Це сучасний хетчбек, розроблений з урахуванням потреб і дорожніх умов двох регіонів.


Фото: int-media.citroen.com

Дизайн. Дизайн перегукується з моделями Citroen C4 і C5 X. Характерний дворівневий “світловий підпис” включає в себе фірмовий подвійний шеврон з хромованими смугами, які простягаються у всю ширину автомобіля і завершуються Y-подібними світлодіодними фарами денного світла.


Фото: int-media.citroen.com

При цьому основні фари складаються з двох окремих елементів: габаритні вогні, покажчики повороту і горизонтальні денні ходові вогні зібрані на верхньому рівні, а фари ближнього/дальнього світла в комбінації з додатковими похилими смугами ходових вогнів розташовані на нижньому рівні.


Фото: int-media.citroen.com

Задні ліхтарі отримали оригінальний “світловий підпис”: дві червоні лінії розходяться по всій площі ліхтаря, що візуально перегукується з дизайном передньої оптики

Фото: int-media.citroen.com

Запуск моделі заплановано на першу половину 2022 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua