0 800 307 555
0 800 307 555

Мільярдер Рей Даліо назвав умову краху Bitcoin


Мільярдер Рей Даліо назвав умову краху Bitcoin

Масовий успіх BTC змушує уряди шукати способи для його контролю, при цьому криптовалюта втратить головну перевагу – незалежність.

Засновник найбільшого хедж-фонду Bridgewater Associates Рей Даліо назвав умову, за якої органи влади зважаться знищити Bitcoin.

Мільярдер поділився своїми думками в інтерв’ю американському телеканалу CNBC.

За його словами, державні регулятори спробують отримати контроль над Bitcoin і “вбити” його незалежність, якщо успіх криптовалюти продовжить набирати обертів. Бізнесмен упевнений, що у влади є способи зробити це.

“Я думаю, що врешті, якщо він стане дійсно успішним, вони вб’ють його. У вас є Сальвадор, який приймає його [BTC], і у вас є Індія і Китай, які позбавляються від нього. І є Сполучені Штати, які говорять про те, як його регулювати і контролювати”, — зазначив підприємець.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь! 🤫

Сальвадор став першою країною, яка визнала Bitcoin платіжним засобом на державному рівні, тоді як в Індії готують закон про заборону криптовалют, а Китай вже заборонив майнінг. Регуляторні органи США посилили нагляд за криптовалютою на тлі сильних стрибків курсу на спекулятивних ринках. 14 вересня голова Комісії з цінних паперів і бірж Гері Генслер заявив, що головний регулюючий орган Уолл-стріт працює понаднормово, розробляючи набір нових правил для захисту криптовалютних інвесторів.

Мільярдер підкреслив, що зараз Bitcoin не має внутрішньої вартості, а значить позбавлений фундаментальної і об’єктивної цінності. Втім, він все ще визнає криптовалюту хорошою альтернативної грошам. Рей Даліо додав, що зберігає якусь суму в Bitcoin, але значно меншу, ніж вклав у золото.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua