0 800 307 555
0 800 307 555

Призначення пенсій, субсидій та соцвиплат: Мінцифри готує оновлення «Дії»


Призначення пенсій, субсидій та соцвиплат: Мінцифри готує оновлення «Дії»

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що Мінцифри восени представить чергові нові сервіси. Finance.ua, як портал, що знає все про економію та заощадження, дізнався, що саме готують для громадян.

Незабаром для всіх користувачів Дії будуть запущені сповіщення про перевірку банком кредитної історії людини:

“Ця послуга вкрай необхідна для того, щоб виявляти випадки шахрайства. Якщо хтось спробує взяти на вас кредит, то вам прийде сповіщення, що банк перевіряє вашу кредитну історію. Якщо кредит не берете саме ви, то можна буде сповістити про це банк”, — каже Федоров.

Однією з пріоритетних цілей для Мінцифри сьогодні є створення Єдиного реєстру всіх соціальних виплат. Це допоможе економити державі мільярди гривень бюджетних коштів та збільшити соцвиплати для українців:

“Сьогодні через плутанину в реєстрах допомогу по безробіттю може отримувати 30-річний хлопець, який не працює офіційно, але водночас постійно подорожує і має два джипи. База даних отримувачів субсидій не бачить базу даних авто чи нерухомості. Так держава втрачає мільярди гривень. Завдяки створенню Єдиного реєстру соцвиплат можна унеможливити подібні ситуації і збільшувати пенсії та допомогу тим, хто дійсно цього потребує”, — зазначив Федоров.

Команда Мінцифри також працює над реалізацією в Дії:

  • призначення та перерахунку пенсії;
  • допомоги одиноким матерям;
  • отримання субсидії на оплату комунальних послуг.

Процес подання заяв буде спрощений, щоб люди не збирали сотні довідок та не ходили по різних державних структурах.

Довідка Finance.ua:

  • в додатку «Дія» стали доступні небіометричні закордонні паспорти, видані після 2015 року;
  • в Україні також спростили процедуру подання заяви в РАЦС щодо наміру вступити в шлюб. Тепер зробити це можна через портал державних послуг «Дія»;
  • банки зможуть підписувати з позичальниками кредитні договори онлайн завдяки використанню українцями послуги «Дія.Підпис» в мобільному застосунку «Дія».
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua