0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія з Нідерландів може почати працювати в Білгород-Дністровському порту


Компанія з Нідерландів може почати працювати в Білгород-Дністровському порту

Керівники ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» та нідерландської компанії Bontrup обговорили перспективи використання потужностей порту для перевалки вантажів.

Про це пише видання Порти України.

В. о. директора «Білгород-Дністровського морського торгового порту» Оксана Кіктенко провела зустріч з керівництвом Bontrup.

На зустрічі обговорювалася можливість будівництва виробничих потужностей компанії в місті Білгород-Дністровський з перспективою надалі використовувати можливості порту для перевалки власних вантажів.

Кіктенко розповіла про плани приватизації порту найближчим часом, в якій однією з головних умов буде обов’язкове збереження профілю підприємства.

Bontrup створена Францем Бонтрупом більше ніж 50 років тому, спеціалізується на бізнесі в галузі сировини, логістики та сільського господарства.

Зокрема, в Україні їй належить «Голландська аграрна компанія» (Bontrup Ukraine), яка обробляє земельні ділянки в Глухівському та Шосткинському районах Сумської області загальною площею 22 тис. га, а також займається розведенням молочної худоби.

Крім того, Bontrup планує реалізувати інвестиційний енергопроєкт в Чорнобильській зоні відчуження в рамках реалізації Концепції «зеленого» енергетичного переходу України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua