0 800 307 555
0 800 307 555

Турецькі готелі почали робити знижки для вакцинованих туристів


Турецькі готелі почали робити знижки для вакцинованих туристів

Турецькі готелі почали надавати знижки туристам, які повністю щеплені від COVID-19 або отримали хоча б одну дозу препарату.

Кампанія знижок почалася в готелях в регіоні Каппадокія, а потім поширилася на інші регіони.

Читайте також: Квитки від 534 грн: SkyUp почне літати з Києва до Мадрида

Зокрема, в готелях Каппадокії вакцинованим туристам роблять 20% знижку, а в Кілісі 50% для вакцинованих молодят, які проводять медовий місяць в готелі.

У готелях міста Різе повністю щепленим або тим, які отримали одну дозу вакцини від коронавірусу, надають знижку в розмірі 10% від загальної суми проживання.

Готельні оператори Чорноморського регіону – Трабзона також ввели знижки на проживання для вакцинованих. Асоціація туроператорів і туристичних агентств Трабзона провела кампанію під гаслом “Зроби вакцину – отримай знижку”. Зокрема, готель в Кілісі почав кампанію зі знижкою 50% на весілля пар, які отримали вакцину від коронавірусу, передає Turizm Gazetesi.

Де ще заохочують вакцинованих:

  • у рамках кампанії вакцинації проти коронавірусу Греція робить “подарунок” у розмірі 150 євро для заохочення молодих людей у віці від 18 до 25 років;
  • в Ізраїлі ввели безкоштовне харчування для молоді, щоб прискорити вакцинацію, в центрах вакцинації почали проводити безкоштовні виступи ді-джеїв для залучення молоді. У деяких містах країни безкоштовне харчування надається тим, хто пройшов вакцинацію. Деякі музеї допускають тих, у кого є вакцина від коронавірусу;

Рейтинг кредитних карток для мандрівників

  • у Дубаї в деяких ресторанах пропонуються знижки для вакцинованих. Застосовуються знижки в розмірі 10% за одну дозу вакцини і до 20% за дві дози вакцини.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua