0 800 307 555
0 800 307 555

У Кабміні відповіли, чи стане COVID-сертифікат «перепусткою» в метро під час локдауну


У Кабміні відповіли, чи стане COVID-сертифікат «перепусткою» в метро під час локдауну

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, як працюватиме громадський транспорт в умовах нових карантинних обмежень.

Про це він заявив на прес-конференції.

«Звісно, ми будемо ставити вимогу — вакцинація водіїв і працівників транспорту. Що ж до пасажирів — зберігатиметься масочний режим, соціальна дистанція. В громадському транспорті вимагати сертифікати (про вакцинацію) недоцільно. Закривати (громадський транспорт) ми не плануємо. Наша мета — захистити людей, не вводячи суворий локдаун», — пояснив Шмигаль.

13 вересня Кабінет міністрів прийняв зміни до постанови № 1236, якою встановлюються нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Зміни набирають чинності через 7 днів з моменту публікації.

Прийняті зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції («жовтий» або «зелений») і міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або про одужання від COVID-19. Так званий «жовтий» сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а «зелений» — про повний курс.

Тепер у разі запровадження «жовтого» рівня епіднебезпеки навчальні заклади працюватимуть за умови наявності не менше 80% працівників з «жовтими» або «зеленими» COVID-сертифікатами.

Обмеження «жовтого» рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) і щонайменше 80% організаторів масових заходів, співробітників кінотеатрів, театрів, музеїв або інших культурних установ, спортзалів і басейнів матимуть «жовтий» або «зелений» COVID-сертифікат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua