0 800 307 555
0 800 307 555

В Індії хочуть запровадити оподаткування Bitcoin-бірж


В Індії хочуть запровадити оподаткування Bitcoin-бірж

Незабаром влада Індії планує запровадити оподаткування Bitcoin-бірж і операцій з цифровими активами замість заборони криптовалют.

Про це повідомляє The Economic Times.

Читайте також: Ринок криптовалюти: як у країнах світу регулюють віртуальні активи

За даними джерел, це рішення не означає визнання криптовалют повноцінним класом активів. Влада вважає розумним оподатковувати діяльність, що приносить прибуток, додали у виданні.

До кінця 2021 року Резервний банк Індії (RBI) планує провести випробування власної цифрової валюти, за даними журналістів.

Водночас індійські криптовалютні біржі запустили рекламні кампанії і роздачі цифрових активів до фестивального сезону, що стартував 10 вересня, пише ET. Так, торгові платформи планують залучити нових роздрібних інвесторів.

Нагадаємо, 7 вересня колишній заступник керуючого RBI Рама Субраманіам Ганді заявив, що цифрові активи в Індії повинні оподатковуватися залежно від способу їх придбання.

У червні ЗМІ дізналися про плани влади країни ввести 2% податок на куплену на іноземних біржах криптовалюту. У липні журналісти повідомили про можливість введення додаткового 18% податку для іноземних торгових платформ.

У січні в парламент Індії внесли законопроєкт, що передбачає заборону криптовалют. Однак документ так і не представили. У червні Bloomberg повідомив про плани уряду країни розглянути можливість регулювання класу цифрових активів.

За підсумками 2020 року в Chainalysis оцінили кількість криптоінвесторів у Індії в 15 млн осіб, а вартість активів, що належать їм — в $38,8 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua