0 800 307 555
0 800 307 555

Відсутність накопичувальної пенсійної системи — це злочин, — Шмигаль


Відсутність накопичувальної пенсійної системи — це злочин, — Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає відсутність накопичувальної пенсійної системи злочином.

Про це він повідомив під час пресконференції.

“Моя особиста думка: відсутність накопичувальної пенсійної системи – це злочин”, – сказав він.

За словами прем’єра, через бездіяльність влади в попередні 30 років Україна не отримала другий рівень пенсійної системи, тому сьогодні такі маленькі пенсії.

“Щоб в майбутньому ми мали гідну пенсію, сьогодні треба розпочати роботу накопичувального рівня пенсій … Не всі країни змогли вдало впровадити цю систему. У нас є ідеї, і ми їх обговорюємо”, – додав Шмигаль.

Читайте також: Перший рік накопичувальних пенсій акумулює 56 млрд грн

Він уточнив, що початок впровадження другого рівня буде здійснюватися коштом держави для того, щоб люди звикли, зрозуміли і почали довіряти цього рівня пенсійної системи.

“Це великий інвестиційний ресурс. Можна накопичити близько 50 млрд доларів”, – каже прем’єр-міністр.

Довідка Finance.ua:

  • міністр фінансів Сергій Марченко нещодавно заявив, що людям віком від 40 років не варто розраховувати на державні пенсії. Тобто люди, які не відкладають накопичення в недержавні пенсійні фонди, в майбутньому в принципі будуть позбавлені пенсій;
  • за підрахунками Мінсоцполітики, близько 7000 гривень — це приклад того, яку пенсію може отримувати людина з повним страховим стажем з двох джерел: солідарної та накопичувальної систем.

До речі, якщо ви все ще не підписані на телеграм-канал Finance.ua, рекомендуємо це зробити прямо зараз. Всього кілька кліків, і найважливіші новини для ваших гаманців завжди будуть у вашому улюбленому мессенджері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua