0 800 307 555
0 800 307 555

Прокуратура викрила схему закупівлі неякісної продукції для Укрзалізниці на 25 мільйонів


Прокуратура викрила схему закупівлі неякісної продукції для Укрзалізниці на 25 мільйонів

У Києві прокуратура викрила схему закупівлі неякісної продукції для «Укрзалізниці» на більш ніж 25 млн гривень.

Про це в Телеграмі повідомляє Київська міська прокуратура.

«Під процесуальним керівництвом Шевченківської окружної прокуратури СО Шевченківського УП ГУНП в м. Києві проведено низку санкціонованих оглядів у кримінальному провадженні за фактом розтрати державних коштів посадовими особами регіональної філії „Південно-Західна залізниця“ при проведенні закупівлі з постачання прокладок для рейкових шляхів», — йдеться в повідомленні.

Як встановлено слідством, підприємство-постачальник з метою зменшення власних витрат та отримання надприбутку порушує технологію виготовлення зазначених гумових прокладок шляхом заміни складних хімічних компонентів на дешевші матеріали. Це підтверджується висновком лабораторних досліджень.

Відзначається, що в результаті використання зазначеної продукції, яка за своїм фізико-хімічним складом не відповідає вимогам заявлених ДСТУ, відбувається передчасне псування прокладок для рейкових шляхів, що призводить до збільшення витрат підприємства на придбання цієї продукції, а також створює передумови до виникнення надзвичайних подій на залізниці під час здійснення пасажирських і вантажних перевезень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua