0 800 307 555
0 800 307 555

Міністр економіки розповів, від чого залежить прихід інвесторів в країну


Міністр економіки розповів, від чого залежить прихід інвесторів в країну

Україна повинна побудувати свідомі відносини між бізнесом та державою, щоб країна почала отримувати інвестиції.

Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки Олексій Любченко, передає прес-служба Мінекономіки.

Читайте також: Віцепрезидентка Світового банку порадила Україні інвестувати в людський капітал

«Сьогодні уряд працює над залученням інвестицій в країну. І для того, щоб країна отримала інвестиції – наша першочергова задача побудувати свідомі відносини між бізнесом та державою, щоб прозорі правила були для всіх однаковими для виконання», – сказав міністр.

Він зауважив, що існуюча в країні практика ведення бізнесу не сприяє залученню інвестицій і потребує ґрунтовного реформування.

«Не прийде інвестор у країну із олігархічними кланами, непрозорими правилами, відсутністю державних гарантій, інтегрованою корупційною системою», – пояснив Любченко.

На думку першого віце-прем’єр-міністра, вже сьогодні державна інвестиційна політика відчуває опір олігархічних кланів, але вже пройдено «точку неповернення», і зворотнього шляху немає.

«Незважаючи на складне становище, яке викликали пандемія та непроста геополітична ситуація, економіка відновлюється, зростає ВВП, наповнюється бюджет країни, розвивається малий та середній бізнес. Уряд працює і буде працювати над поліпшенням умов роботи бізнесу та спрощенням правил, але це потребує часу та взаєморозуміння між суспільством та державою. І ми обов’язково знайдемо цей консенсус», – запевнив Любченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua