723
Малюська розповів, чи конфісковуватимуть майно олігархів
— Казна та Політика
Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що майно олігархів не конфісковуватимуть.
Про це він сказав на форумі «Ялтинська європейська стратегія» (YES).
«Я не кажу, що хтось потрапить до в’язниці чи буде, наприклад, конфіскація майна. Ні. Просто вони (олігархи) не зможуть брати участь у приватизації певних об’єктів, будуть зобов’язані подавати декларації, включаючи майно в офшорних компаніях, щоб усі їх активи бачило суспільство», — сказав Малюська.
Також він зазначив, що після прийняття відповідного закону і затвердження критеріїв для включення осіб до реєстру олігархів вони матимуть пів року, аби уникнути потрапляння до цього реєстру.
«Ми розраховуємо, що олігархи скористаються такою нагодою і стануть просто чесними бізнесменами», — додав Малюська.
Довідка Finance.ua:
- 1 липня Верховна Рада ухвалила в першому читанні президентський законопроект про олігархів;
- в документі передбачено, що Рада національної безпеки і оборони визначатиме, хто в Україні є олігархом, а також створення реєстру олігархів;
- відповідно до законопроекту, рішення про визнання особи такою, яка має значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархом), приймається РНБО на підставі подання уряду, члена РНБО, Національного банку, Служби безпеки або Антимонопольного комітету.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
ЕКА почало приймати заяви від бізнесу на часткову компенсацію майна, знищеного війною
У Раді зареєстрували законопроєкт про моніторинг державної допомоги
ПДВ на електромобілі повернувся: що буде далі
Військовий збір у 2026 році: що потрібно знати ФОПам
В уряді розповіли про доплати громадянам у прифронтових регіонах
ФГВФО розповів, які позови проти росії виграв у судах
