663
Уряд скасував понад 1,6 тис. регуляторних актів, які заважали роботі підприємців
— Казна та Політика
В Україні створюють міжвідомчу групу, яка буде займатися дерегуляцією для поліпшення інвестиційного клімату.
Про це 1 вересня на засіданні Кабінету Міністрів повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
«Одним з першочергових завдань, які стоять перед урядом, — є дерегуляція», — наголосив він.
Глава уряду зазначив, що міжвідомчу групу з дерегуляції створили для допомоги міжрегіональній робочій групі, яка займається цим питанням і у якої вже є результати.
«Переглянуто більше ніж 3,5 тис. регуляторних актів, з яких було скасовано ледь не половину — 1636 документів. Це ті акти, які були пов’язані з регіональною специфікою і дійсно обтяжували роботу підприємців. Новостворена робоча група до кінця року має показати аналогічний результат та прибрати штучні бар’єри для роботи бізнесу», — пояснив Шмигаль.
Державна регуляторна служба України уточнює, що 1636 документів було скасовано як неактуальні, неефективні або незаконні, а 676 рішень узгоджено з чинним українським законодавством.
За матеріалами: Espreso.tv
Поділитися новиною
Також за темою
Оновлено механізми реалізації Плану України в межах Ukraine Facility: що змінюється
У 2025 році Україна залучила $52,4 млрд зовнішнього фінансування: найбільші донори
Зростання ФОП у 4 кв. 2025 року: на 40% більше реєстрацій, ніж минулого року (регіони, галузі)
Уряд відтермінував введення обов’язкових платіжних терміналів для ФОПів
Що зміниться в 2026 році у сфері військової служби: ключові нововведення
ТОП-8 фактів та цифр ринку праці в 2025 році (дослідження)
