0 800 307 555
0 800 307 555

Apple дозволить розробникам додатків повідомляти про способи оплати в обхід AppStore


Apple дозволить розробникам додатків повідомляти про способи оплати в обхід AppStore

Компанія Apple оголосила про готовність змінити принципи роботи App Store, дозволивши розробникам розповідати клієнтам, як оплачувати послуги не тільки всередині екосистеми Apple, але і іншими способами.

Про це пише The Wall Street Journal.

Раніше Apple забороняла розробникам використовувати клієнтську інформацію, отриману через її сервіси, для прямого повідомлення клієнтів про наявність альтернативних способів оплати.

З такою ініціативою компанія виступила в рамках врегулювання колективного позову. Тепер розробники зможуть підштовхувати користувачів переходити на альтернативні способи оплати в обхід 30% комісії AppStore. Для розробників, які щорічно заробляють менше ніж $1 млн, компанія в 2020 році знизила комісію вдвічі.

Також Apple повідомила про плани створити фонд обсягом $100 млн, з коштів якого вона має намір компенсувати зібрані комісії розробникам, продажі яких в період з червня 2015 року по квітень 2021 року склали менш як $1 млн на рік. За словами позивачів, від цього виграють понад 99% розробників.

Як зазначає видання, потенційна угода – це часткова поступка розробникам додатків, які давно хотіли, щоб клієнти платили їм за послуги безпосередньо, а не через Apple.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua