0 800 307 555
0 800 307 555

JPMorgan запустив власний Bitcoin-фонд для багатих клієнтів


JPMorgan запустив власний Bitcoin-фонд для багатих клієнтів

Інвестиційний банк JPMorgan надав багатим клієнтам доступ до власного Bitcoin-фонду.

Про це повідомляє Coindesk.

Читайте також: В Австралії випустили криптовалютну карту Mastercard

Пасивно керований Bitcoin-фонд був запущений JPMorgan в партнерстві з NYDIG (New York Digital Investment Group). На даний момент клієнти банку ще не здійснювали ніяких вкладень в фонд. Радники банку були підготовлені до проведення угод з Bitcoin-фондом 4 серпня.

Нагадаємо, 23 липня JPMorgan першим з найбільших американських інвестиційних банків надав клієнтам доступ до криптовалютного фонду.

Фінансові консультанти JPMorgan з 19 липня мають можливість пропонувати своїм клієнтам інвестиції в чотири фонди Grayscale (Bitcoin Trust, Bitcoin Cash Trust, Ethereum Trust і Ethereum Classic Trust, а також до фонду Osprey Bitcoin Trust.

Можливість інвестувати в криптовалютні фонди отримали всі клієнти JPMorgan, включаючи користувачів торгового додатку Chase, клієнтів, чиї активи знаходяться під управлінням JPMorgan Advisors, а також надбагатих.

21 липня стало відомо, що більшість клієнтів підрозділу з управління активами і капіталом інвестиційного банку JPMorgan почали розглядати Bitcoin як клас активів і хочуть в нього інвестувати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua