0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк продав земельні ділянки в Дніпрі


ПриватБанк продав земельні ділянки в Дніпрі

ПриватБанк продав через систему електронних торгів OpenMarket 7 земельних ділянок за стартовою ціною.

ПриватБанк реалізував на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) предмет іпотеки на правах іпотекодержателя — сім земельних ділянок в м. Дніпро на загальну суму 8,827 млн грн.

Реалізовані земельні ділянки розташовані в центрі міста Дніпро (вул. Колодязна та узвіз Урицького) і мають загальну площу 0,4162 га. Цільове призначення земельної ділянки – житловий комплекс «Каміння».

Торги відбулися ще 3 червня, але ПриватБанк повідомив про них лише зараз. Покупець не розголошується.

Закон «Про іпотеку» одним із способів звернення стягнення на предмет іпотеки визначає позасудове врегулювання, зокрема право іпотекодержателя здійснювати продаж предмета іпотеки від власного імені будь-якій особі-покупцю (з дотриманням правил передбачених статтею 38).

«ПриватБанк спільно з ДП «СЕТАМ» реалізував механізм продажу майна, яке виступає забезпеченням зобов’язань боржників, на електронному аукціоні OpenMarket без проведення претензійно-позовної роботи. Отриманий результат засвідчив ефективність та перспективність такого способу реалізації», – впевнені в пресслужбі ПриватБанку.

«Реалізація іпотечної нерухомості на правах іпотекодержателя від ПриватБанку в рамках добровільної реалізації – це гарний кейс для інших банків-партнерів, які зацікавлені в реалізації подібних активів через нашу зручну систему аукціонів», – вважає генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.


Фото: setam.net.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua