0 800 307 555
0 800 307 555

Бізнес вбачає ризики для своєї діяльності в разі посилення карантину


Бізнес вбачає ризики для своєї діяльності в разі посилення карантину

Бізнес вбачає ризики для своєї діяльності у разі введення чергового етапу карантинних заходів у зв’язку із зростанням захворюваності COVID-19, а отже, і збільшення додаткових витрат для нього.

Про це йдеться в прес-релізі до засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців», що є в розпорядженні агентства.

“Ризик введення чергового етапу карантинних заходів у разі зростання захворюваності COVID-19, а отже, і збільшення додаткових витрат для бізнесу зберігається. Водночас вакцинація в країні поки проходить повільно – станом на 20 липня хоча б одну дозу вакцини в Україні отримали лише 6,7% населення, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, один з ключових короткострокових ризиків для економіки України – пікові виплати за державним боргом в обсязі понад 3 млрд дол. США, які припадають на третій квартал цього року. В цілому, протягом наступних дванадцяти місяців тільки валютні виплати уряду і НБУ за державним і гарантованим державою боргом перевищать 10 млрд дол.

Лише за перший квартал видатки державного бюджету на погашення та обслуговування боргових і гарантованих державою зобов’язань, порівняно з відповідним періодом 2020 року, зросли на 56% до 147 млрд грн і склали 38% видатків державного бюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua