0 800 307 555
0 800 307 555

Доставка пенсій поштою: ПФУ підготував нові умови конкурсу


Доставка пенсій поштою: ПФУ підготував нові умови конкурсу

Пенсійний фонд України підготував проект Порядку проведення конкурсу з відбору організацій, що здійснюють виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України.

До проведення конкурсу пенсії буде доставляти «Укрпошта».

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проект документа, який повторно оприлюднений для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

Згідно з проектом, до участі в конкурсі допускаються оператори поштового зв’язку, які здійснюють господарську діяльність у сфері надання послуг поштового зв’язку протягом не менше п’яти років.

Крім того, оператори повинні надавати послуги в адміністративно-територіальних одиницях, в яких працюють головні управління Пенсійного фонду України, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення місцевих адміністрацій та громад

Також такі оператори поштового зв’язку мають фінансову та матеріально-технічну спроможність забезпечити збереження коштів, призначених для виплати пенсій та грошової допомоги, та їх доставку одержувачам.

Довідка Finance.ua:

  • Кабінет міністрів прийняв постанову «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України». З 1 вересня 2021 року отримання грошей в готівковій формі буде безкоштовним тільки для частини пенсіонерів.

Як перевірити свій страховий стаж

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua