0 800 307 555
0 800 307 555

У Харкові представлять трамвай власного виробництва


Презентація двох нових трамваїв запланована в Харкові на вересень.

Про це повідомляє SpecMachinery.com.ua.

«У вересні ми покажемо одинарний трамвай харківської збірки. Також на вересень запланована презентація другого, штадлерівського, трисекційного трамвая. Зараз ми в активній фазі переговорів. За три-чотири роки нам потрібно кардинально оновити трамвайний парк, — повідомив секретар міськради Харкова Ігор Терехов.

Секретар міської ради підкреслив, що вигідніше не купувати імпортні трамваї, а виробляти їх на потужностях підприємств Харкова.

За його словами, закуповувати трамваї іноземного виробництва невигідно, оскільки вартість одного вагона варіюється від 1 до 1,5 млн євро, і жоден бюджет будь-якого міста дозволити таке не може. Інша справа виробляти трамваї тут, на харківських підприємствах. Це нові робочі місця, це сплата податків до бюджету міста і це розумна ціна.

Нагадаємо, зразок трамвая вироблятиметься на базі «Екополіс» ХТЗ". Планується, що трамваї харківського виробництва вийдуть на міські маршрути вже в наступному році.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в місті і раніше випускали дослідні зразки трамваїв. Однак цього разу підхід до створення електротранспорту зовсім інший.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua