0 800 307 555
0 800 307 555

Oppo готує конкурента Apple Watch


Компанія Oppo повинна анонсувати Oppo Watch 2 вже 27 липня у Китаї. Перед запуском у Мережі з’явилися інсайдерські дані, які розкрили характеристики та дизайн. Зображення демонструє, що у Oppo Watch 2 буде підтримувати дзвінки, як і Oppo Watch минулого року. Цілком можливо, що Oppo Watch 2 буде підтримувати e-SIM, але лише для китайського ринку, оскільки минулого року глобальна версія Oppo Watch не підтримувала e-SIM.

Інше зображення Oppo Watch 2 демонструє підтримку мап для навігації. З цього можна зробити висновок, що у смарт-годинника буде підтримка GPS, як і у Oppo Watch. Також на зображеннях видно, що у Oppo Watch 2 буде загнутий дисплей. Решту характеристик дисплея розкриє вже виробник в ході презентації, що пройде 27 липня.

Oppo Watch 2 повинен отримати флагманський чіпсет для смарт-годинник Qualcomm Snapdragon Wear 4100 з ко-процесором Apollo 4s. Він повинен отримати підтримку LTE, моніторингу стресу, RTOS для хорошої автономності та оболонку ColorOS. У моделі буде підтримка нового додатку Oppo Relax.

Новий смарт-годинник Oppo Watch 2 повинен бути доступним у розмірах 42 міліметри та 46 міліметрів у чотирьох кольорах. Згідно з останніми даними, компанія також працює над смарт-годинником Oppo Watch Free. На жаль, про цей пристрій поки нічого не відомо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua