0 800 307 555
0 800 307 555

Резюме Стіва Джобса виставили на аукціон як NFT-токен


Резюме Стіва Джобса виставили на аукціон як NFT-токен

У Сполучених Штатах виставили на аукціон резюме, яке власноруч написав співзасновник корпорації Apple Inc. Стів Джобс в 1973 році, і планують продати його в друкованому вигляді і у вигляді невзаємозамінних токенів (NFT).

Про це повідомляє CNBC.

Зазначається, що Джобс заповнив цю форму прийому на роботу після того, як покинув навчання в коледжі і за три роки до заснування Apple. У ній він написав, що зацікавлений працювати інженером-конструктором або інженером-електронником, а також має навички працювати з комп’ютером.

На сайті аукціону відзначили, що продають паперову копію і NFT-токен, щоб побачити, яка з цих версій збере більше коштів.

Станом на п’ятницю за фізичну версію резюме готові заплатити понад 32 тис. доларів, найвища ставка за NFT-токен становить трохи більше 1 тис. доларів.

Раніше резюме Джобса вже продавали на аукціонах тричі. Останній раз його купили за 222 тис. доларів у березні цього року.

Раніше аукціонний дім Christie’s вперше продав на онлайн-торгах цифровий витвір мистецтва – мозаїку Everydays: The First 5000 Days цифрового художника Майка Вінкельманна, відомого як Beeple – за рекордні $69 346 250.

«Everydays: The First 5000 Days» була представлена на торгах у вигляді NFT (non-fungible token, або невзаємозамінного токену) – унікального запису в блокчейні, що підтверджує право володіння віртуальним активом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua