0 800 307 555
0 800 307 555

Україна та Італія підписали нову угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія


Україна та Італія підписали нову угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія

Україна та Італія підписали нову редакцію Угоди про взаємне визнання та обмін водійських посвідчень.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, відповідну угоду підписали міністр інфраструктури України Олександр Кубраков і міністр сталої інфраструктури та мобільності Італії Енріко Джованіні.

Документом передбачається, що громадяни України та Італії, які обрали своїм місцем проживання територію однієї з цих держав, можуть без складання іспитів обміняти свої посвідчення водія.

Зокрема, це дозволить громадянам уникати додаткових фінансових витрат на проведення таких іспитів.

“Процедура обміну займає певний час, адже для з’ясування справжності документів проводиться спеціальна перевірка. При видачі нового італійського водійського посвідчення, українське буде вилучатися. Відповідно, італійці будуть здавати національний документ при отриманні українського”, – повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

Дія угоди поширюється на громадян України, які легально проживають в Італії, є резидентами країни менше чотирьох років і мають дійсні українські водійські посвідчення.

Угоду укладено строком на 5 років. Вона набуде чинності через 60 днів з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення від сторін про виконання ними внутрішньодержавних процедур.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua