338
ФДМУ запустив сайт з оренди держмайна
— Казна та Політика
Фонд державного майна створив і запустив сайт з оренди держмайна, де є всі як вакантні для оренди, так і вже орендовані об’єкти.
Про це під час презентації сайту повідомив голова ФДМУ Дмитро Сенниченко.
«Ми запустили онлайн сайт, де всі можуть подивитися об’єкти, які будуть виставлятися на аукціони, ознайомитися з інтерактивною картою. Ми продовжуємо модифікувати цю систему», — сказав він.
Він зазначив, що раніше оренда нерухомості мала пройти складну процедуру, яка тривала до 9 місяців, а інформація про об’єкти оренди була важкодоступною.
За словами Сенниченка, непрозора система сприяла корупції: 95% випадків майно передавалося в оренду заздалегідь визначеному учаснику за початковою ціною без проведення конкурсу.
Запущений ФДМУ сайт з оренди містить перелік усіх об’єктів держмайна, які здаються в оренду, або вже мають орендаря, інтерактивну карту, інформацію про об’єкти, які передаються в оренду поза аукціонами, розділ з судовими справами щодо оренди держмайна. Крім того, на сайті є калькулятор коштів, які держава отримала від оренди.
У ФДМУ підкреслюють, що інструментарій сайту можна використовувати для отримання аналітичної інформації. Доступний пошук за адресою об’єкта, терміну договору оренди, можна ознайомитися з документами.
Сенниченко повідомив, що планується модернізація системи, після якої сайт перетвориться на комплексний портал, де буде автоматизований весь процес оренди. Система буде пов’язана з Держказначейством і системою Прозорро.Продажі.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
У лютому до держбюджету надійшло 222,6 млрд грн
НБУ пояснив, чому скоротилися міжнародні резерви України
На цифровізацію шкіл витратили 11 млрд грн, але майже половина закладів все ще користується застарілою технікою
На ремонт доріг після зими треба 52 млрд грн: Зеленський розповів, де братимуть кошти
АРМА розповіло, коли в Україну почнуть повертати розшукані за кордоном гроші
«Зимова підтримка»: Свириденко пояснила затримку частини виплат
