0 800 307 555
0 800 307 555

Перший електромобіль Suzuki з'явиться на ринку до 2025 року


Перший електромобіль Suzuki з'явиться на ринку до 2025 року

Японський виробник компактних автомобілів Suzuki Motor випустить свій перший повністю електричний автомобіль до 2025 фінансового року.

Як повідомляє Nikkei, новий електрокар спочатку буде запущений в Індії, головному оплоті Suzuki, а потім буде представлений споживачам в Японії і Європі.

Початкова ціна автомобіля становитиме 1,5 мільйона єн ($13 700) або навіть менше.

Продажі електромобілів повільно ростуть в Індії, п’ятому за величиною автомобільному ринку в світі, при цьому щорічні реєстрації нових автомобілів досягають близько 3 млн одиниць. Уряд має намір збільшити частку ринку електромобілів з продажів до 30% до 2030 року. Для досягнення цієї мети Індія пропонує пільги покупцям електромобілів на суму 100 млрд рупій ($1,3 млрд) протягом трирічного періоду, починаючи з 2019 року. У червні уряд Індії вирішив продовжити заходи стимулювання ще на два роки.

Читайте також: Україні знадобиться 140 років, щоб повністю перейти на електромобілі, — експерт

Частка Suzuki на ринку Індії складає близько 50%. Додаючи електромобілі у свій місцевий асортимент, виробник сподівається зберегти там своє конкурентоспроможну присутність.

На операції компанії сильно вплинула глобальна нестача чипів, яка створює труднощі у виробництві автомобілів в усьому світі. У квітні Suzuki оголосила, що припиняє виробництво на двох з трьох своїх заводів в Японії через брак напівпровідників.

Виробництво легкових автомобілів Suzuki в Японії склало 940 000 автомобілів у фінансовому році, що закінчився в березні 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua