0 800 307 555
0 800 307 555

В Євросоюзі пропонують ввести право на відпочинок після онлайн-роботи


В Євросоюзі пропонують ввести право на відпочинок після онлайн-роботи

Ще на початку цього року у Європі запропонували створити закон, який дає людям право на відпочинок після роботи онлайн. Про це передає CNBC.

До речі, про цікаві ініціативи та фінансові нововведення в інших країнах ми розповідаємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! 🤫

Мається на увазі, що співробітники не зможуть турбувати інших працівників в неробочий час. Не можна буде надсилати робочі листи, проводити мітинги чи навіть писати у месенджери у вільний час.

Ідея створити такий закон з’явилась ще на початку пандемії. Через карантинні обмеження багато компаній по всьому світові почали працювати віддалено, що часом приводило до вигорання працівників. Співробітники могли працювати ледь не цілодобово, що суттєво впливало на самопочуття багатьох людей.

Усе, що треба знати про надомну та дистанційну роботу

У Євросоюзі сподіваються, що єдині норми допоможуть врегулювати баланс життя та роботи у житті багатьох людей.

Однак деякі експерти зазначають, що буде важко дібрати правила, які підходитимуть під усі компанії чи установи. На думку засновниці британського кадрового агентства Futureheads Бе Калер Пілігрім, необхідно враховувати робочі можливості кожної людини — ліміт втоми та емоційний стан.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua