1022
На «круїз» до стратосфери продають квитки - ціна питання $125 тисяч
— Світ
Компанія Space Perspective, що базується у Флориді, почала приймати бронювання місць на перший комерційний політ у стратосферу свого корабля «Нептун» — капсули на гігантській повітряній кулі – призначеного для транспортування восьми пасажирів та пілота на висоту 30 тис. метрів.
Про це повідомляє Space.com.
Вартість польоту становить 125 тисяч доларів за місце.
Пасажири космічного корабля «Нептун» проведуть близько шести годин на борту капсули під час польоту. У «Нептуні» є лежачі сидіння, панорамні вікна, ванна кімната, передбачені закуски.
Перші комерційні польоти в стратосферу планується провести до кінця 2024 року.
18 червня компанія здійснила перший тестовий політ з космодрому у Флориді. Він тривав 6 годин 39 хвилин. Корабель досяг максимальної висоти 33,043 м і приводнився, як і планувалося, в Мексиканській затоці, приблизно за 80 км від західного узбережжя Флориди, заявили представники Space Perspective.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
З 1 січня 2026 року в Угорщині запровадять нові правила міжнародного вантажного транзитного руху
США заборонили на своєму ринку нові іноземні дрони
США втричі збільшили винагороду для іммігрантів за добровільне повернення додому
Apple оштрафували в Італії на 98 млн євро: причини
Макрон дав дозвіл на будівництво нового атомного авіаносця
США запустили в космос новий тип супутників, які здатні працювати на дуже низьких орбітах
