0 800 307 555
0 800 307 555

«Укренерго» виграло у Верховному Суді справу за позовом «Київтеплоенерго»


«Укренерго» виграло у Верховному Суді справу за позовом «Київтеплоенерго»

НЕК «Укренерго» виграло у Верховному Суді справу за позовом комунального підприємства «Київтеплоенерго» щодо неправомірного нарахування плати за послуги з передачі електроенергії магістральними мережами.

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

«Верховний Суд підтвердив рішення судів першої та другої інстанцій, які встановили, що НЕК «Укренерго» повністю правомірно нараховує плату за послуги з передачі електроенергії КП «Київтепллоенерго», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що раніше Господарський суд Києва та Північний апеляційний господарський суд встановили, що претензії КП «Київтеплоенерго» щодо факту та розміру таких нарахувань є необґрунтованими, адже НЕК «Укренерго» діє в межах чинного законодавства.

Мова йде про закон України «Про ринок електричної енергії» та Кодекс системи передачі (КСП). Згідно з цими законодавчими актами між НЕК «Укренерго» та учасником ринку укладається договір про надання послуг з передачі електричної енергії. Умови договору затверджені НКРЕКП.

Нагадаємо, «Київтеплоенерго» звернулось до Верховного Суду та інших судів щодо ситуації з нарахуванням йому з боку НЕК «Укренерго» плати за послуги з передачі електроенергії магістральними мережами, які нібито не надаються.

Зокрема, від початку впровадження в Україні в 2019 році ринку електроенергії «Укренерго» вже нарахувала «Київтеплоенерго» десятки мільйонів гривень щомісячно за відповідні послуги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua