0 800 307 555
0 800 307 555

Країни «Великої сімки» зобов’язались припинити підтримку вугільної енергетики до кінця 2021 року


Країни «Великої сімки» зобов’язались припинити підтримку вугільної енергетики до кінця 2021 року

Країни «Великої сімки» погодились припинити нову державну підтримку вугільної енергетики до кінця 2021 року.

Група G7 пообіцяла швидко розширити масштаби технологій і політики, які прискорять перехід від вугільних потужностей 13 червня.

Країни у комюніке за підсумками саміту у Великобританії підтвердили обіцянки збільшити внески в кліматичне фінансування у рамках зусиль зі скорочення викидів. Кліматичні групи зазначили, що країни G7 не розкрили деталі своїх домовленостей.

«Вугільна енергетика – єдина найбільша причина викидів парникових газів», – йдеться у заяві G7, до якої входять США, Великобританія, Канада, Франція, Німеччина, Італія та Японія.

«Міжнародні інвестиції у вугілля повинні припинитися зараз і ми зобов’язуємося припинити нову пряму державну підтримку міжнародній генерації енергії з енергетичного вугілля до кінця 2021 року», – вказано у документі.

Президент США Джо Байден, виступаючи після саміту, розповів про зобов’язання виділити до $2 млрд «на підтримку країн, що розвиваються у їх переході від вугільної енергетики».

У своїй заяві країни пообіцяли зосередитися на інших технологіях, включаючи уловлювання вуглецю, щоб прискорити перехід від вугілля.

«Ми зосередимося на прискоренні прогресу у сфері електрифікації та акумуляторів, водню, уловлювання, використання і зберігання вуглецю, авіації та судноплавства з нульовим рівнем викидів, а також ядерної енергетики для тих країн, які вирішать це використовувати», – йдеться у комюніке.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua