0 800 307 555
0 800 307 555

Німеччина погрожує Telegram штрафом в 55 млн євро


Німеччина погрожує Telegram штрафом в 55 млн євро

Міністерство юстиції Німеччини вимагає, щоб Telegram видаляв протизаконний контент на вимогу влади і передавав призначені для користувача дані слідчим.

Про це пише Der Spiegel.

Зазначається, що Telegram привертає прихильників теорії змови, правих екстремістів, торговців наркотиками і аферистів. Мессенджер використовують для продажу підроблених карт вакцинації від COVID-19, а дилери використовують його для продажу всіх видів наркотиків, пише Der Spiegel.

Федеральне управління юстиції також відкрило провадження стосовно месенджера і може стягнути з компанії Павла Дурова штраф в 55 млн євро. Дії федерального управління пов’язані з тим, що Telegram не вказав контактну особу для влади і не запропонував процедуру подачі скарг на кримінальні злочини, як того вимагає німецьке законодавство.

Як пише видання, Федеральне управління юстиції направило з Бонна в Дубай два листи з наказом провести слухання з цього питання. 20 травня вони були передані посольством Німеччини в МЗС емірату в вигляді так званої вербальної дипломатичної ноти.

В офісі Telegram поки не відповіли на запити німецьких чиновників.

Нагадаємо, що недавно Telegram дозволив приймати платежі в групах і каналах. У грудні минулого року засновник Telegram Павло Дуров анонсував появу в месенджері нових платних функцій для бізнес-користувачів, власну рекламну платформу і платні стікери.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua