0 800 307 555
0 800 307 555

Drax і Mitsubishi запустять проект уловлювання та зберігання CO2 в Великобританії


Drax і Mitsubishi запустять проект уловлювання та зберігання CO2 в Великобританії

Британська генеруюча компанія Drax Group і японська інжинірингова Mitsubishi Heavy Industries Engineering уклали угоду про реалізацію проекту уловлювання і зберігання вуглекислого газу, передає Green Deal.

Як повідомляється в спільному прес-релізі компаній, проект буде здійснюватися на базі електростанції Drax в британському графстві Північний Йоркшир, яка працює на біомасі і вугіллі.

Британська компанія планує запустити першу біоенергетичну установку з уловлюванням і зберіганням вуглецю (bioenergy with carbon capture and storage, BECCS) в 2027 році. До 2030 року установка зможе вловлювати щонайменше 8 млн тонн CO2 на рік.

В результаті Drax розраховує до 2030 року перейти до негативних нетто-викидів вуглецю, тобто вловлювати з атмосфери більше CO2, ніж вона виробляє.

У Drax зазначили, що це допоможе Великобританії досягти її мети щодо скорочення викидів вуглекислого газу на 78% до 2035 року.

В рамках співпраці з британською компанією, Mitsubishi направить в Лондон команду фахівців з уловлювання і зберігання вуглецю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua