0 800 307 555
0 800 307 555

Міжбанк: протистояння великих гравців посилиться


Міжбанк: протистояння великих гравців посилиться

П’ятниця на валютному ринку пройде під впливом двох основних факторів:

Поточна господарська діяльність клієнтів. Продажі валюти нерезидентами під купівлю ОВДП на аукціоні від 8 червня вже відіграли своє, перестав працювати і попит на валюту з боку «дочок» іноземних компаній під виведення дивідендів. І на цьому тлі зростає роль в курсоутворенні поведінки великих місцевих гравців — як імпортерів, так і експортерів. Саме їхні операції і формуватимуть курсовий тренд протягом п’ятничної сесії. А якщо додати до цього ще й фактор закінчення робочого тижня зі зниженням загальної ділової активності перед вихідними — роль великих операторів ринку тільки зросте. За нашими прогнозами, сьогодні обсяг операцій на торгах не перевищить $ 110−120 млн при здійсненні 380−440 угод.

Психологічний фактор. Гривня істотно зміцнювалася з понеділка по середу на розпродажах валюти іноземцями під купівлю ОВДП, але вже вчора на ринку не відчувалося особливого надлишку валюти, і Нацбанку навіть не довелося виходити з інтервенціями з купівлі долара. Це позначилося і на котируваннях. Вони зросли до 27,10/27,12 гривень за долар і особливо знижуватися протягом дня не поспішали. Це відчули як покупці, так і продавці зі спекулянтами. Від того, чи будуть готові зараз покупці «підніматися» за курсом і наскільки будуть за котирування «боротися» продавці – багато в чому і залежить загальний настрій міжбанку в цю п’ятницю. Протистояння інтересів великих покупців і продавців сьогодні тільки посилиться. Якщо ті з покупців, хто вичікував «дна» за курсом, вийдуть сьогодні на торги зі своїм відкладеним попитом — тиск на гривню в п’ятницю на нацвалюту зросте. Якщо ж покупці «встоять» — то продавці будуть змушені знову знизити свої апетити при виставленні котирувань.

Котирування міжбанку, за розрахунками, 11 червня будуть в межах: долар — коридор 27,00 — 27,25 грн, євро — коридор 32,80 — 33,20 грн. Просідання курсу безготівкового долара сьогодні нижче від психологічного рівня ми не очікуємо.

Курс долара на міжбанку — графік:

Середні курси валют на міжбанку після відкриття ринку:
Долар США — 27,10 / 27,12
Євро — 33,01 / 33,03

Курси валют на міжбанку
СМС-розсилка курсів на міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua