Куди звертатися щодо найкращих мікропозик в офлайні — FinAwards2021 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Куди звертатися щодо найкращих мікропозик в офлайні — FinAwards2021

Кредит&Депозит
243
У столичному Regent Hill відбулася церемонія нагородження за особливі досягнення в банківській сфері — FinAwards 2021.
Ринок офлайн-кредитування в Україні стрімко розвивається. Тому на FinAwards-2021 було і нагородження найкращих в цьому сегменті. За це звання боролися 7 мікрофінансових компаній, які видають мікропозики через офіси/точки продажів.
При цьому такі МФО повинні мати чинну ліцензію на видачу кредитів без претензій до відкликання з боку регулятора, а також видати не менше 20 тис. мікропозик за останні 3 місяці.
Претенденти:
  • Швидко гроші;
  • Благо;
  • КредитМаркет;
  • FinX;
  • Ваша Готівочка;
  • ICredit;
  • Credit2You.
Хто став найкращим? Почесне третє місце посіла Credit2You, де максимальна сума кредиту, який нові клієнти можуть отримати в точках видачі – 200 тис. гГрн, а максимальний термін становить 36 місяців.
Срібло в номінації присудили КредитМаркет. Ця МФО готова видати новим клієнтам максимум 500 тис. грн на 60 місяців.
А ось мікрофінансовою організацією з найкращими онлайн-позиками назвали Швидко гроші. Тут сума позики становить 20 тис. грн, а максимальний термін — 70 днів.
Куди звертатися щодо найкращих мікропозик в офлайні — FinAwards2021
«Бізнес за останній рік дуже перебудовувався, але ми все одно збільшували кількість відділень і йшли в невеликі міста», — прокоментував Finance.ua директор «Швидко гроші» Олександр Холод.
Також він розповів, чому, незважаючи на часту критику мікрофінансових організацій з боку деяких людей, позики в МФО все одно користуються популярністю.
«Для багатьох клієнтів звернення до МФО — це перше звернення до фінансової компанії. Вони раніше не зверталися в банки. Це та категорія клієнтів, яким банк недоступний. І перше торкання до фінансової відповідальності – це дуже серйозна виховна частина. Йдеться про фінансову інклюзію, якою ми і займаємося. Вчимо клієнта нести фінансову відповідальність — нехай на невеликі суми, але він стикається з поняттям виконання своїх зобов’язань. Як правило, більшість клієнтів погашають свою заборгованість і, навчившись такої відповідальності, користуються все більшими сумами і це відкриває їм інші можливості на фінансовому ринку», — заявив Холод.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас